Мөргөлийн цаг

Петр, Паул Гэгээнтнүүдийн Катедрал (Улаанбаатар)
Улаанбаатар, Баянзүрх дүүрэг, 13-р хороо, Нарны зам 139
11461742

Талархал магтаалын Мөргөл

Даваа – Баасан 17:30 цаг

Бямба 15:30 цаг

Ням 9:00 цаг (англи), 11:00 цагт (монгол)

 

Тогтмол үйл ажиллагаа

Мягмар – Библи хуваалцал 18:15 цаг

Лхагва – Сарнайн эрихэн залбирал 18:15 цаг

Пүрэв – Шүтэн бишрэх залбирал 18:00 цаг

Бямба – Хайрын сургууль 14:00 цаг

Ням – Шашны сургалт (11 цагийн Мөргөлийн дараа)

Гэгээн Эх Мариа католик сүм (Улаанбаатар)
Улаанбаатар, Хан –Уул дүүрэг, 2-р хороо, Үйлдвэрийн гудамж
11344367, 11344364

Талархал магтаалын Мөргөл

Даваа, Мягмар, Пүрэв 18:00 цаг

Лхагва 10:00 цаг (19:00 цагт сарын 1-р долоо хоногт Яармаг, 2-р долоо хоногт Нисэх, 3-р долоо хоногт Зуунмод)

Баасан 19:00 цагт

Бямба 14:00 цагт

Ням 10:30 цаг (монгол), 17:00 цагт (солонгос)

 

Тогтмол үйл ажиллагаа

Мягмар – Магтаалын залбирал (Мөргөлийн дараа)

Лхагва – Лежио Мариа хөдөлгөөний залбиралт уулзалт (солонгосчууд, Мөргөлийн дараа)

Баасан – Залуучуудын уулзалт 17:00 цагт

Бямба – Хайрын сургууль (Мөргөлийн дараа), Сэйнт Винсентийн Нийгэмлэгийн залбиралт уулзалт 17:00 цагт

Ням -  Лежио Мариа хөдөлгөөний залбиралт уулзалт (монголчууд, Мөргөлийн дараа),

         Шашны сургалт (10:30 цагийн Мөргөлийн дараа)

*Шүтэн бишрэх залбирал – Сарын бүрийн эхний пүрэв гарагт Мөргөлийн дараа

 

Нийгмийн үйл ажиллагаа

Даваа – Баасан: Өдөр өнжүүлэх (Яармаг)

Лхагва, Бямба: Нийтийн халуун ус 11:00-17:00 цагт

Сайн Хоньчин католик сүм (Улаанбаатар)
Улаанбаатар хот, Баянгол дүүрэг, 6-р хороо, Модны 2 зам UB Palace-ийн ард Жалханзхутагтын гудамж, Сайн Хоньчин католик сүм
99897921, 55252968

Талархал магтаалын Мөргөл

Баасан 17:30 цагт

Бямба 15:00 цагт

Ням 10:30 цагт

 

Тогтмол үйл ажиллагаа

Лхагва – Сарнайн эрихэн залбирал 17:00 цагт

Баасан – Шүтэн бишрэх залбирал 17:00 цагт

Бямба – Шашны сургалт 12:00 цагт

Ням – Шашны сургалт (Мөргөлийн дараа)

 

Жич: Сард нэг удаа гэр бүлүүдийн үйл ажиллагаатай

Сүсэгтнүүдийн туслагч Эх Мариа католик сүм (Дархан)
Дархан-Уул аймаг, Дархан сумын 4-р баг 21-р хороолол
99401960

Талархал магтаалын Мөргөл

Даваа – Баасан 18:00 цагт

Бямба 10:00 цагт

Ням 10:00 цагт

 

Тогтмол үйл ажиллагаа

Бямба – Сарнайн эрихэн залбирал 17:45 цагт

Ням – Шүтэн бишрэх залбирал 18:00 цагт

Жич: Дон Боско төвийн сургалтууд явагддаг.

Энэрлийн Эх католик сүм (Өвөрхангай, Арвайхээр)
Өвөрхангай аймаг, Арвайхээр сум, 6-р баг, Ягаан толгой, ЗБАК-ын баруун талд Энэрлийн Эх католик сүм. Төв шуудан, ш.х 628
70323200, 99285167

Талархал магтаалын Мөргөл

Даваа – Баасан 08:30 цаг

Ням 11:00 цагт

 

Тогтмол үйл ажиллагаа

Даваа – Баасан: Шүтэн бишрэх залбирал (Мөргөлийн дараа)

Бямба: Залуучуудын шашны сургалт 15:00 цагт

Ням: Библи хуваалцал 10:00 цагт

        Шашны сургалт (Мөргөлийн дараа)

 

Жич: Зарим тохиолдолд ням гарагуудад онцгой сургалтууд зохион байгуулагддаг. 

 

Төслүүд

Өрхийг дэмжих гар урлал
Өдөр өнжүүлэх: Даваа – Баасан 14:30 -17:00 цаг
Нийтийн халуун ус: Долоо хоногт хоёр удаа

Гэгээн София католик сүм (Улаанбаатар)
Улаанбаатар, Сонгино Хайрхан дүүрэг, 10-р хороо, Оёдлын үйлдвэр 3-11
95953659, 88892715

Талархал магтаалын Мөргөл

Ням 11:00 цагт

Мягмар 16:00 цагт

Лхагва, Баасан 10:00 цагт

 

Тогтмол үйл ажиллагаа

Мягмар, Лхагва, Баасан: 13:00 цагт – шашны сургалт

Бямба: 11:00 цагт - Библи хуваалцал

Гэгээнтэн Томас Аквинагийн католик сүм (Улаанбаатар)
Улаанбаатар, Сүхбаатар дүүрэг, 6-р хороо, Их Сургуулийн гудамж 11-1 (Хүнсний 4 дүгээр дэлгүүрийн дэргэдэх хойд чиглэлийн автобусны буудал дахь ХХБ-аар баруун эргээд, 2 давхар хашаатай барилга)
99762640, 11354463

Талархал магтаалын Мөргөл

Даваа – Баасан 18:00 цагт

Бямба 19:00 цагт (англи)

Ням 11:00 цагт

Ариун Гэр Бүл католик сүм (Улаанбаатар)
Улаанбаатар, Хан – Уул дүүрэг, 13-р хороо, 4-р хэсэг
99010093

Талархал магтаалын Мөргөл

Пүрэв: Талархал магтаалын Мөргөл 17:00 цаг

                Оратор 18:00 - 20:00 цаг

Баасан: Эхний болон гуравдугаар ням гарагт өрхүүдээр зочлох

                Талархал магтаалын Мөргөл 17:00 цаг

                Оратор 18:00 - 20:00 цаг

Бямба: Талархал магтаалын Мөргөл 10:30 цаг

                Хөгжмийн анги 11:45 цаг

                Гар урлал 13:00 –14:00 цаг

                Оратор 16:00 - 18:00 цаг

                Сарнайн эрихэн залбирал 18:15 цаг

Ням: Талархал магтаалын Мөргөл 10:30 цаг

          Шашны сургалтын анги 11:45 – 12:45 цаг

          Оратор 13:00 - 14:30 цаг

Тэнгэрлэг нигүүлсэл католик сүм (Эрдэнэт)
Орхон аймаг Баян Өндөр 3-р баг Уурхайчин 3-17 их ундарга төвийн 2 давхар
70352733

Талархал магтаалын Мөргөл

Мягмар - Баасан: 18:00-18:45 цаг

Ням: 10:30-11:20 цаг

 

Тогтмол үйл ажиллагаа

Бямба: Сарнайн эрихэн залбирал 18:00-18:45 цаг

Ням: Шашны хичээл 12:00 цаг

        

Энэрэнгүй Тэнгэрбурханы сүм (Төв аймаг, Зуунмод)
Төв аймаг, Зуунмод
98907216

Талархал магтаалын Мөргөл

Мягмар 15:30 цагт

Пүрэв 15:30 цагт

Баасан 10:00 цагт

Бямба 18:00 цагт